Hızlıokuanla Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu

  • Anasayfa
  • Hızlıokuanla Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu
Images
Images
Images
Images
Hızlıokuanla Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu

Hızlıokuanla Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu

Hızlanan ulaşım ve kitle iletişim araçları, teknolojik değişimler, hızla yayılan bilginin bir süre sonra eskiyerek demode olması, hızlı ve stresli metropol yaşamı bizi her konuda bu hıza ayak uydurmaya mecbur kılmaktadır.

Hal böyle olunca bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmak, onu hızlıca işleyerek yeni veriler oluşturmak, sınavlara hazırlanmak ve kendimizi gerçekleştirmek için bilgiye en basit ulaşma yöntemi olan okumayı da hızlandırmak gerekliliği gelip bizi bulmaktadır. Bu hıza ayak uyduranlar ayakta kalacak, diğerleri unutulup gidecektir çünkü.

Piyasada hızlı okuma alanında birçok kitap, cd ve masaüstü program bulunmaktadır. Hızlı okuma sürecinin temelini oluşturan bu çok kıymetli fakat dağınık ve demode araçlar da yeni teknolojiler ışığında yapay zekâ tabanlı çeşitli platformlara evrilme zorunluluğu ile baş başa kalmıştır.

Dahi Akademisi, her geçen gün artan hızlı okuma ihtiyacının yeni teknoloji ile yeniden ele alınması gerekliliğinden hareketle, eğitimlerini yepyeni bir teknoloji ve formatta sevgili okuyucularına sunmak için yatırımlarda bulunmuştur.

Bu çabalardan sonra ortaya çıkan HIZLIOKUANLA Yeni Nesil Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformunu benzerlerinden ayıran en önemli özellik; pedagojik ilkeler ışığında oluşturulmuş sistemin, dağınık değil, derli toplu; karmaşık değil belirli bir mantık çerçevesinde ve bilimsel temellere oturtulmuş olarak tasarlanmış olmasıdır.

Bu mükemmel eğitim sistemi, kursiyerin birbiriyle ilintili aşamalardaki çalışmalarını kaydeder, performans değerlerini yapay zekâ sistemiyle raporlayarak süreci interaktif hale getirir. Eğitimin sonunda kursiyer, ölçülebilir somut verilerle hedefine ne kadar ulaştığını görebilir.

HIZLIOKUANLA Yeni Nesil Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu’nda toplamda 9 eğitim paketi bulunmaktadır. Bunlar, hedef gruba göre özelleştirilmiş “İlkokul 2 ve 3, İlkokul 4, Ortaokul, Lise, Üniversite, Doktora, Genel, Disleksi ve Eğitmen” paketlerinden oluşmaktadır.

Tüm paketlerde, eğitim grubu seviyesine göre özel olarak hazırlanmış 30 ders bulunmaktadır. Her ders 40 dakikadır. Bu derslerdeki egzersizlerin hız ve seviyeleri, kelimeler ve makaleler eğitim grubuna göre tasarlanmıştır. Kursiyer, kendi kişiselleştirilmiş ara yüzünde kelime ve makaleleri seçme imkânına da sahiptir. Sistemde 15.000’den fazla sözcük, 5.000'den fazla da makale bulunmaktadır.

HIZLIOKUANLA Yeni Nesil Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu’nda kelime, metin, göz, beyin egzersizleri ile okuma ve anlama testleri olmak üzere 5 türde toplam 18 adet uygulama çeşidi bulunmaktadır.

Dersler ise bu egzersizlerin pedagojik ve bilimsel ilkeler ışığında mantıksal sıralanması ile oluşmuştur. Derslerdeki tüm egzersizlerin hız ve seviyeleri eğitim grubuna göre özel olarak belirlenmiştir.

Kursiyerlerine muhteşem bir hızlı okuma deneyimi kazandıracak olan HIZLIOKUANLA Yeni Nesil Online Hızlı Okuma ve Anlama Platformu hakkındaki bu genel bilgilerden sonra sistemin nasıl kullanıldığına detaylıca göz atalım.

Öncelikle sistem yöneticilerinden yahut online olarak satın aldığınız platform için size bir kullanıcı adı ve parola verilecektir. Bu kullanıcı adı ve parola ile sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.