İlkokul 4

Images
Images
Images
Images
İlkokul 4

İlkokul 4

Türkiye eğitim sistemi 2005 senesi itibari ile tümden gelim yerine tüme varım olarak değişmiştir. Okuma eğitimi ses temelli olarak verilmektedir. Bu sebepten dolayı öğrencilerin normal okumaya geçmesi bazen zaman almaktadır. Bazı öğrencilerde bu durum 4. sınıfa kadar sürebilmektedir. 

Dahi Akademisi, 4. sınıf öğrencileri için hazırladığı, giriş seviyesindeki hızlı okuma sistemi ile 30 gün içinde hızlı okumaya geçirebilmektedir. Bu eğitim sayesinde öğrencilerimiz sessiz, çok hızlı, seri ve akıcı şekilde okuyabilirler. 

İlkokul 4. sınıf öğrencilerinin eğitimleri diğer gruplardan tamamen farklıdır. Öğrencinin okuması gereken metinler ve kelimelerin seviyesi eğitim grubuna göre özel olması gerekmektedir. Ayrıca öğrencilerin hızları ve seviye artışlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Dahi Akademisi hızlıokuanla eğitimi çocuklar için hazırladığı göz koordinasyonu ile göz kaslarını geliştirip, takistokop antremanları ile birlikte kelime görme hızını artırarak, gruplama ve gölgeleme egzersizleri ile göze metin üzerinde kontrol sağlar. Eğitim verimi hızlı okuma ve anlama testleri ile ölçümlenerek öğrencinin gelişimini hem öğretmen hem öğrenci olarak takip edilebilmektedir.

Başvuru Formu

650₺ Yerine 350₺

Ödeme Tipi