Üniversite

Images
Images
Images
Images
Üniversite

Üniversite

Üniversiteyi kazandınız. Önünüzde okuyacağınız binlerce sayfalık ders notu, araştırma, inceleme makale ve sayısız kitapla binlerce akademik materyal duruyor. Ya da üniversiteyi bitirdiniz. Mesleki alana atılmak için gireceğiniz çeşitli sınavlar var. Kısa zamanda size gerekli olan bilgiyi okuyup öğrenecek ve onların belleğinizde kalmasını sağlayacaksınız. Ayrıca iş başvurularında kendinizi ifade edebilecek özgüvene ve genel kültüre sahip olmak ihtiyacınız da var. Tek bir sorun var: Vakit çok dar.

HIZLIOKUANLA ‘ÜNİVERSİTE / KPSS - ALES PAKETİ’nin amacı okuma ve anlama hızınızı geliştirmek, üniversite hayatınız boyunca okumak zorunda kalacağınız binlerce sayfalık ders kitabı, ders notu, web okumaları, kitap vb. gibi materyali çok daha kısa bir zaman içinde okuyup bitirmenizi, gireceğiniz sınavlarda başarılı olmanızı sağlamaktır. Paket sayesinde, okuma ve anlama hızınızı iki, üç hatta dört katına çıkararak okumaya ayırdığınız 1,5-2 saatlik süreyi 45-50 dakikaya indirebilir, sınav öncesi çalışmalarınızı kolaylaştırabilir, sosyal hayatınıza çok daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Bilindiği gibi ortalama bir KPSS, DGS, TUS, DUS, ALES sorusu 40-45 kelimeden oluşur. Normal bir öğrencinin bu soruyu sadece okuması bile 15-20 saniyesini alır. HIZLIOKUANLA eğitimini alan bir öğrenci ise, aynı soruyu artan konsantrasyon, gelişen dikkat ve güçlenen odaklanma sayesinde daha iyi anlayarak 5-7 saniyede okur ve her soruda 10 saniye, tüm sınavlarda ‘30-40 dakika ekstra zaman’ kazanır. Yalnızca bir sorunun bile, sıralamada binlerce kişilik bir etki yaptığı göz önüne alındığında hızlı okumanın hayati kıymeti anlaşılabilir.

21 gün her gün yarım saatinizi ayırarak öğreneceğiniz yeni teknik ve yöntemlerle sınavlardaki yetiştirememe, odaklanamama, yoğunlaşamama gibi kaygı ve stres doğuran sorunların ortadan kalktığını; okuma hızınıza paralel olarak anlama oranınızın da arttığını göreceksiniz. Eğitimde verilecek olan hafıza teknikleri sayesinde öğrendiklerinizin kalıcı oluşuna şaşkınlıkla tanıklık edecek; bu beceri sayesinde sınavda üstün bir başarı elde ederek kariyerinize emin adımlarla ilerleyebileceksiniz. Tüm bunlar olurken, okul ve sosyal hayatınızda artan enerjinizle göz kamaştıracak, artan vaktinizi kendinize ve sevdiklerinize ayırabileceksiniz.

HIZLIOKUANLA ‘‘ÜNİVERSİTE / KPSS -ALES PAKETİ’ sadece sınav gruplarına değil üniversite seviyesindeki tüm öğrencilere benzerlerinden farklı, birçok eğitim aracını belirli bir kurgu ve sıralama içerisinde ele alarak etkili, eğlenceli ve özgün bir ‘hızlı okuma eğitimi’ deneyimi sunmaktadır.

Başvuru Formu

650₺ Yerine 450₺

Ödeme Tipi